FELVÉTELI a 2021/2022-es tanévre

Kedves Leendő Növendékeink!

Felvételi eljárásrendünket a tavalyihoz hasonlóan bonyolítjuk az idén is:

– Kérjük azokat, akik jelentkezni szeretnének iskolánkba a következő tanévre, a bejegyzés alján található, letölthető jelentkezési lapot töltsék ki és küldjék vissza (akár Word-ben, akár kinyomtatva és visszaszkennelve) a következő email-címre:
balint.agnes@pecel-zeneiskola.hu

Határidő: 2021. április 26., hétfő
(Word-ben kitöltve természetesen nem tudják aláírni, de most anélkül is vissza tudják küldeni, majd személyes találkozás alkalmával rákerül az aláírás)

– A bal felső sarokba, a tanszak megnevezéséhez
zenei jelentkezés esetén:
a jelenlegi nagycsoportosok azt írják: Kiselőképző,
az 1-2. osztályos tanulók: Nagyelőképző;
a nagyobb növendékek pedig azt a hangszert, amelyre jelentkezni szeretnének!
képzőművészetre való jelentkezés esetén a képzőművészetet kell felírni.

Választható szakok: kis- és nagyelőképző (szolfézs előkészítő a hangszertanuláshoz), zongora, gitár, hegedű, cselló, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, trombita, tenorkürt, tuba, magánének (utóbbi 13 éves kortól), képzőművészet

– Az április 26-ig visszaérkezett jelentkezési lapok beküldőit email-ben fogjuk értesíteni a továbbiakról. (Előreláthatólag az előképzőkre május 7-én, a hangszeres és a képzőművészet szakokra május 11-én lesz a felvételi, de ez most a kialakult helyzet miatt változhat.)

Amennyiben kérdésük merül fel, keressék irodánkat a fentebb jelzett email-címen, illetve a 06-30/774-1650 -es telefonszámon.

jelentkezési lap 2021-22